Oferty statystyczne Jak działa SZTOS Start Tutoriale FAQ Opinie Kontakt
 

Darmówki i materiały SZTOS-EDU

 

Jak przygotować zapytanie o analizy statystyczne, by mieć tanio i szybko realizowane usługi statystyczne?


Niniejszy poradnik w łatwy sposób ukazuje to jak prostych informacji potrzebujemy, aby zrozumieć logikę i sens badawczych projektów studenckich. W poradniku są rozpisane przykładowe notatki jakie można sformułować, abyśmy w trakcie czytania maila szybko zorientowali się w sensie badania. Dodatkowo, przedstawiamy różne formaty zbiorów danych (z różnych dziedziń nauki) które przyspieszają i ułatwiają naszą pracę. Dzięki przygotowaniu materiałów dla nas w taki sposób mamy powody do tego, by obniżyć ceny usług i skrócić ich czas realizacji.

Darmowy poradnik pisania prac lic/mgr


Napisaliśmy poradnik dla studentów piszących prace licencjackie i magisterskie. W przypadku pisania takich prac przydaje się trochę fantazji, humoru, wsparcia, ale jednak też i merytoryki. Poradnik zawiera ciekawe i humorystyczne przykłady różnych rozwiązań, historie z życia, a także śmieszne gify i obrazki. Poradnik czyta się około 45 minut. Nie trzeba go czytać od początku do końca. Aczkolwiek, jak macie z niego korzystać? To zależy od Waszych bierzących potrzeb i etapu pisania pracy. Będziemy wdzięczni za info zwrotne, bo chcemy go ciągle rozwijać.

 

Szkolenie SEM in lavaan


Darmowe materiały szkoleniowe. Przedstawiamy jedno ze szkoleń w programie R które oferujemy badaczom, a także firmom statystycznym. Dostarczamy tam podstaw modelowania w pakiecie lavaan, a także ciekawych newsów, teorii, dobrych rad na temat psychometerii i nauki ogólnie

 

Szkolenie z modelowania wielopoziomowego w lme4


Darmowe materiały szkoleniowe. Przedstawiamy fajne szkolenie z ręcznie wykonanymi rysunkami na tablecie i zorganizowane w programie R które oferujemy badaczom, a także firmom statystycznym. Wyjaśniamy tam podstawy modelowania analiz wielopoziomowych w pakiecie lme4.

 

Instrukcja obsługi darmowej apki SZTOSik


SZTOSik jest małą, darmową i bardzo prostą w użyciu apką do liczenia statystyk częstości, tabelek podsumowujących i rysunków. Przedstawiamy jak szybko i prosto się ją obsługuje.

 

Świetlica SZTOS


Grupa wsparcia statystyczno-metodologicznego na której udzielają się eksperci Metodolog.pl oraz SZTOS-it.

 

Dedykowane oferty SZTIS_it


Poniżej przedstawiamy odnośniki do ofert SZTOS dedykowanych studentom i badaczom.

 

Darmowy program SZTOS dla studentów

Dla kogo konkretnie?

Ze względu na to, że życie pisze różne scenariusze, oferujemy studentom możliowości darmowego (bardzo dobra cena jak za fachowe analizy statystyczne) skorzystania z naszych usług i aplikacji SZTOS. Żeby skorzystać z poniższych promocji osoba ubiegająca się o “promkę” lub “darmówkę” musi wpaść w definicję studenta którą się posługujemy w firmie. W ramach ofert które możemy zrealizować za darmo są oferty Licencjat, Magister oraz Świetlica.


Według nas student, to osoba kształcąca się na studiach pierwszego lub drugiego stopnia, albo jednolitych studiach magisterskich, która jest w wieku między 18 a 24 rokiem życia, a także posiadająca ważny indeks uczelni. Darmową aplikację SZTOS lic/mgr możemy zaproponować dla:


 1. 1. Studenta/tki ze średnią powyżej 4.7 (wyłączając z niej przedmioty statystyczne/matematyczne/ekonometryczne/inżynieryjne)
 2. 2. Studenta/tki który/a skutecznie poleci naszą aplikację SZTOS 2 osobom
 3. 3. Studenta/tki który podniósł/osła swoją średnią ocenę o średnio 1 punkt w skali ocen pomiędzy dwoma ostatnimi semestrami studiów (czyli podniósł/a znacznie swoje oceny)
 4. 4. Studenta/tki biorącego/ej czynny udział w wolontariacie
 5. 5. Studenta/tki pracującego/ej w służbach (Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej, Policja i Żandarmeria Wojskowa, Służba Ochrony Państwa, Straż Graniczna, Państwowa Straż Pożarna, Straż Ochrony Kolei, Służby specjalne, Służba Celna, Służba Więzienna, Służba Leśna, Straż Miejska, Straż Marszałkowska)
 6. 6. Studentek w ciąży lub/i z dzieckiem (dziećmi) w wieku do lat 6
 7. 7. Studentów wybranych w trakcie losowania 5 numerów telefonu/maili raz w tygodniu (poniedziałek do godziny 9:30) (trzeba wysłać maila o treści SZTOS na kontakt w stopce na dole strony)

Korzystajcie!


Zapraszamy również do skorzystania z poniższych darmowych plików poniżej!

 

Darmowy SZTOSik

Darmowa aplikacja SZTOSik

Wszystkim udostępniamy niekomercyjną licencję na wykorzystanie naszej aplikacji SZTOS do przeliczenia prostych statystyk, tabelek i rysunków do ich prac naukowych. Aplikacja w wersji SZTOSik jest dziecinnie prosta w obsłudze i bardzo użyteczna dla osób które chcą lub muszą przeliczyć sobie proste statystyki częstości. Aplikacja w wersji SZTOSik tworzy opis statystyczny wykonanych obliczeń, fajne rysunki oraz tabele, a także dodaje odpowiednią bibliografię.Poniżej jest przykładowy raport generowany przez SZTOSik (hasło do jego otwiercia to: Metodolog.pl)Klikjnij tutaj i uruchom aplikację SZTOSik https://sztosit.shinyapps.io/SZTOSikFREE/


️Cytowanie SZTOSika️


Poniżej proponujemy dwie metody cytowania naszego oprogramowania statystycznego w pracach naukowych. Jeśli piszesz pracę studencką, to zapis APA będzie ok. Jeśli potrzebujesz innego formatu cytowania oprogramowania statystycznego, to podajemy Ci kod bibtex, a Ty przeklejasz go do podlinkowanego convertera i zmieniasz na inne formaty cytowania.


APA

Hryniewicz, K., & Milewska, A. (2023). SZTOS: System Zautomatyzowanego Tworzenia Opisu Statystycznego (Wersja SZTOSik.1) [Oprogramowanie]. Metodolog.pl. https://sztos-it.com/


Bibtex

Link do convertera https://www.bibtex.com/converters/


@software{SZTOS,
 author    = {Konrad Hryniewicz and Anna Milewska},
 title    = {SZTOS: System Zautomatyzowanego Tworzenia Opisu Statystycznego},
 year     = {2023},
 version   = {SZTOSik},
 date     = {2023},
 organization = {Metodolog.pl i SZTOS-IT},
 location   = {Gdańsk, Polska},
 url     = {https://sztos-it.com/},
}


Darmowe konsultacje w piątki o godzinie 12

Jeśli brakuje Ci wsparcia w realizacji badań lub oczekujesz bardziej szczegółowych odpowiedzi na pytania, to mamy dla Ciebie darmowe konsultacje metodologiczne i statystyczne. Nasze konsultacje są bezpłatne i stanowią przyjemny sposób kontaktu z nami. Co tydzień w piątkowe poranki oferujemy takie sesje, podczas których dedykujemy czas na udzielanie porad z zakresu statystyki, metodologii badań naukowych, a także liczymy wyniki w SZTOSie i R


Odezwij się 2 dni wcześniej by zrobić rezerwację tego terminu.


Grupa darmowego wsparcia statystycznego SZTOS

Na facebooku funkcjonuje nasza grupa wsparcia statystycznego. Wśród członków tej grupy są osby z zespołu SZTOS-IT i Metodolog.pl. Porady i wskazówki tam udzialne są merytoryczne i pomagają rozwikłać nawet trudne problemy 🔮

Grupa wsparcia statystycznego SZTOS [klik]


 
 

Tutoriale i inne klipy